بهینه سازی (سئو)

سئو

بهینه سازی سایت (سئو)

کلمه سئو SEO برگرفته از Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است و شامل تکنیک‌های است که باعث می شود به افرادی که به دنبال محصول یا خدمات شما از طریق موتورهای جستجو مانند بینگ و یاهو و گوگل هستند معرفی شوید. قرار گرفتن نام سایت شما در رتبه‌های بالا در صفحات نتایج موتور‌های جستجو (SERPs) بسیار ارزشمند است ، در واقع این یک تبلیغ رایگان در بهترین فضای تبلیغاتی جهان است. این فرآیند باعث می شود ترافیک رایگان و طبیعی از سمت موتورهای جستجو مانند گوگل به سمت سایت شما هدایت شود. با توجه به اینکه این ترافیک از طریق جستجوی کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار شما بدست آمده است ، امکان جذب و تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری بسیار بالا است.


مفاهیم سئو

سئو کار

آنالیز سایت

آنالیز سایت از کارهای مورد نیاز قبل از بهینه سازی سایت می باشد. با آنالیز سایت نقاط قوت و ضعف همه صفحات سایت مشخص خواهد شد بطوریکه بهینه سازی سایت بدون اینکه سایت آنالیز شود کاری بیهوده خواهد بود و ممکن است عواملی که باعث بهبود رتبه سایت و جذب کاربر به سایت شده است را از بین ببرند. آنالیز سایت به مدیران سایت نشان میدهد که چه کارهایی بر روی سایت صورت گرفته و چه نتایجی را در برداشته است.


بهینه سازی

بهینه سازی برونی (Off-Page SEO) و درونی سایت (On-Page SEO)

سئو درون صفحه به کنترل مستقيم کدها و يا محتويات وب سايت شما اعم از متن، تصوير، ویدئو، پيوند و … مرتبط مي‌شود؛ به طور کلي هر چيزي که در سايت خود بارگذاري مي‌کنيد مربوط به SEO On Page مي‌شود. روش بهينه سازی بیرون صفحه شامل تمام ارتقاهايي است که در خارج از وب سايت شما انجام مي‌شود؛ اين شامل تمام چيزهايي است که مي‌تواند در بدست آوردن رتبه‌بندي بالاي سايت شما کمک کند. SEO Off Page در درجه اول در بدست آوردن پيوند دهندگان (پيوندهايي که از سايت‌هاي ديگر به سايت شما اشاره مي‌کنند) متمرکز مي‌شود سپس با استفاده از روش‌هايي که در خارج از وب سايت انجام مي‌شود به بهينه‌سازي موتورهای جستجو مي‌پردازد.چرا سئو برای سایت شما سودمند است؟

اهمیت رتبه

امسال پژوهش ها نشان داد که تقریبا 85 درصد از وبسایت ها توسط موتورهای جستجو پیدا شدند.


تاثیر عبارات کلیدی

سئو این امکان را می دهد که عبارات کلیدی را برای جستجوهای مشتریان بالقوه انتخاب کنید.


بازدید کنندگان

سئوی قوی و طراحی کاربر پسند کمک می کند که بازدید کنندگان سایت شما افزایش پیدا کند.


موتورهای جستجوی بزرگ

96 درصد از کاربران اینترنت وبسایت مورد نظر خود را از طریق موتورهای جستجو (Google, Bing, Yahoo, AOL) پیدا می کنند.


1.2 تریلون نتیجه جستجو

روزانه 3.5 میلیارد جستجو فقط در موتور جستجوی گوگل انجام می شود که سالیانه حدودا 1.2 تریلون جستجو می شود.


رقابت

در بین وبسایت هایی که در حوزه وبسایت شما فعالیت می کنند رتبه سایت شما بالاتر از سایت های مشابه شما باشد.
اکنون پروژه خود را سئو کنید


درباره دیلی دیزاین

دیلی دیزاین با مجموعه ای پر تلاش با هدف انجام خدمات الکترونیکی به وجود آمده است. اهم فعالیت های دیلی دیزاین شامل خدمات طراحی سایت و سامانه های نرم افزاری، بهینه سازی، خدمات گرافیکی و ترجمه متون بود ولی با گسترش کار خدمات در حوزه تهیه فیلم های آموزشی ، امور پژوهشی و ... را به خدمات خود اضافه کرد. مهمترین هدف دیلی دیزاین جلب رضایت مشتری است که برای بدست اوردن آن کیفیت بالا را محور کار خود قرار داده است. دیلی دیزاین علاوه بر مشتری برای قوی تر شدن تیم خود با افرادی که در حوزه های مختلف الکترونیکی دارای مهارت های لازم باشد یا مهارت جدیدی برای ارائه دارد دست همکاری خواهد داد.