طراحی سایت و پورتال

چه نکاتی را قبل از دادن سفارش باید بدانیم؟

طراحی اختصاصی و طراحی سایت های مدیریت محتوا

سایت های مدیریت محتوا (CMS) به وبسایت هایی گفته می شود که معماری از پیش تعریف شده دارد و قالب های مختلف (Template) روی آن نصب می شود. انواع قالب ها را در هر حوزه ای می توان روی آن نصب کرد مثل قالب های خبری، فروشگاهی و ...

در طراحی اختصاصی سیستم مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد، معماری بانک اطلاعاتی بر مبنای اطلاعات به دست آمده انجام می شود و وبسایت دقیقا برای رسیدن به همان هدف طراحی می شود.

طراحی اختصاصی یا طراحی سایت های مدیریت محتوا؟

انتخاب نوع طراحی بسته به نیاز مشتری می باشد. از دلایلی که مشتریان طراحی سایت، طراحی اختصاصی سایت را انتخاب می کنند داشتن امنیت بالا، پاسخگویی طراح سایت جهت مسائل امنیتی، سرعت بارگذاری بالا می باشد. از دید مهندسی نیز طراحی اختصاصی از مزایای کدنویسی معنا دار و عدم پیچیدگی وظایف برخوردار می باشد.

از مزایای وبسایت های مدیریت محتوا این است که کد نویسی در آن کمتر است و بیشتر از افزونه های مختلف که توسط اشخاص و شرکت های مختلف نوشته می شود استفاده می شود. بنابراین سرعت طراحی راه اندازی وبسایت های مدیریت محتوا بیشتر است.

واکنش گرا (ریسپانسیو)

در گذشته وبسایت ها و المان های آن با ابعاد ثابت در نظر گرفته می شدند بنابراین در صفحه های نمایش مختلف با ابعاد مختلف وبسایت با همان ابعاد ثابت خود نمایش داده می شد. مثلا در صفحه نمایش موبایل صفحه سایت عریض تر از صفحه نمایش موبایل بود و فقط بخشی از سایت را نمایش می داد و اگر زوم آن را کم می کردیم تا کل سایت را در صفحه ببینیم تمام المان های آن کوچک می شد و کار با سایت مثلا کلیک بر روی یک لینک سخت تر می شد و اگر بزرگنمایی میکردیم اسکرول می شد.

ریسپانسیو روشی است که نمای سایت را برای استفاده در انواع صفحات نمایش تغییر می دهد و مشکلات قبل را برطرف کرده است.

فرآیند انجام کار

مشاوره

اولین گام برای داشتن یک سیستم نرم افزاری گرفتن مشاوره است. زمانی که نمی دانید به دنبال چه چیزی هستید قطعا مشاوره به شما کمک خواهد کرد تا بهترین گزینه را انتخاب کنید.

مشاوره

ثبت سفارش

بعد از توجیه مشتری و دریافت نیازهای او سفارش طراحی نرم افزار انجام می شود و تیم طراحی نیازهای مشتری را آنالیز می کند و در صورت تایید به مرحله بعد خواهد رفت.

ثبت سفارش

عقد قرارداد

به منظور اعتماد سازی طرفین نسبت به مسئولیت های دوجانبه قرارداد مابین کارفرما و مجری بسته می شود و دیلی دیزاین از این طریق ضامن انجام کار برای مشتری می شود.

عقد قرارداد

تحویل پروژه

بعد از طراحی پروژه و انجام تست های متفاوت پروژه آماده نصب و راه اندازی می باشد که با هماهنگی با کارفرما این عمل انجام می شود و پروژه به کارفرما تحویل داده می شود.

تحویل پروژه

پشتیبانی

پشتیبانی وبسایت خدمتی است که دیلی دیزاین توسط تیم پشتیبانی برای کارفرما انجام خواهد داد. خدمات پشتیبانی بعد از مدت تعیین شده نیز انجام خواهد شد تا همواره همراه کارفرما باشد.

پشتیبانی

سرویس های ما

طراحی ریسپانسیو

یوزر فرندلی

ارائه مدل های طراحی

تولید محتوا

ارائه راهکارهای مدرن

نصب و راه اندازی

تست های مختلف

ارائه روش های مدرن

نگهداریتعرفه های طراحی سایت

ارزیابی تعرفه های طراحی سایت به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد، تعداد صفحات، ماژول های درخواستی در هر قسمت، طراحی گرافیکی، کیفیت طراحی، واکنش گرا یا غیر واکنش گرا، سایت اختصاصی یا CMS، محتوای وبسایت، بهینه سازی کد و قابلیت های اضافه از جمله این عوامل هستند.

محاسبه تعرفه وبسایت امری بسیار دقیق است که در هر صفحه با توجه به اعمال هر یک از فاکتورهای فوق انجام می شود. بعد از ثبت سفارش مشاورین دیلی دیزاین با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات سفارش را دقیق تر دریافت خواهند کرد. بعد از آنالیز وبسایت مورد نظر تعرفه به مشتری اعلام خواهد شد.مشتریان ما

دانشگاه آزاد اسلامی

دانشگاه آزاد اسلامی

دانشگاه حکیم جرجانی

دانشگاه حکیم جرجانی

اداره کل ورزش و جوانان گلستان

ورزش و جوانان گلستان

سوارکاری گنبد

سوارکاری گنبد

کلوپ ورزشی یاس

کلوپ ورزشی یاس

سونا ماساژ ایران

سونا ماساژ ایراناکنون پروژه خود را سفارش دهید


درباره دیلی دیزاین

دیلی دیزاین با مجموعه ای پر تلاش با هدف انجام خدمات الکترونیکی به وجود آمده است. اهم فعالیت های دیلی دیزاین شامل خدمات طراحی سایت و سامانه های نرم افزاری، بهینه سازی، خدمات گرافیکی و ترجمه متون بود ولی با گسترش کار خدمات در حوزه تهیه فیلم های آموزشی ، امور پژوهشی و ... را به خدمات خود اضافه کرد. مهمترین هدف دیلی دیزاین جلب رضایت مشتری است که برای بدست اوردن آن کیفیت بالا را محور کار خود قرار داده است. دیلی دیزاین علاوه بر مشتری برای قوی تر شدن تیم خود با افرادی که در حوزه های مختلف الکترونیکی دارای مهارت های لازم باشد یا مهارت جدیدی برای ارائه دارد دست همکاری خواهد داد.